نیازمندیهای کدخدا

سایت و برنامه کدخدا

وبلاگ

۱۶ دی ۱۳۹۸ 160 بازدید
نیازمندیهای کدخدا

سایت و برنامه کدخدا


یکی از دغدغه ها و نگرانی کشاورزان در تمامی بخشها پس از تولید محصول ، چگونگی فروش محصول می باشد. با نصب برنامه کدخدا ما این امکان را به شما سروران میدهیم تا به آسانی و در کمترین زمان بصورت آنلاین تمامی محصولات خود را در بخشهای مختلف کشاورزی ، در سراسر ایران به نمایش بگذارید و با حذف واسطه های غیر ضروری این امکان برای مصرف کنندگان بوجود خواهد آمد تا نیازهای خود را با قیمت های کمتری تهیه نمایند .همچنین کدخدا شرایطی را فراهم نموده تا تمام عزیزانی که در بخشهای مختلف ، نهاده های کشاورزی را عرضه میکنند بتوانند تمامی محصولات خود را در این برنامه ارائه نمایند.
کدخدا جهت حمایت از محصولات بومی و صنایع دستی روستائیان بخش مجزایی را به این قسمت اختصاص داده است چرا که ما همواره حمایت از کشاورزان و کمک به درآمد زایی بیشتر کشاورزان را وظیفه اصلی خود میدانیم.
کارخانجات صنایع غذایی و فرآوری محصولات کشاورزی ، کشتارگاه ها ، صنایع بسته بندی ، تجار و سایر عزیزان ، با استفاده از برنامه کدخدا میتوانید تمامی اقلام مورد نظر خود را تهیه نمایید و ما نیز خود را موظف میدانیم جهت رونق بیشتر کشاورزی و کسب و کار پل ارتباطی بین شما و کشاورزان عزیز باشیم.

در پایان یاد آوریم می شویم در برنامه کدخدا کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما کدخدا هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.


با راهنمایی ها ، انتقادات و پیشنهادهای خود ، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید. از اینکه زمان خود را صرف خواندن مطالب بالا نمودید سپاس گذارم.

 

با تشکر فراوان

کدخدا

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *